0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Spain
La Liga
Villarreal CF
۰
۰
Real Madrid
inprogress
۲۰:۳۰
FC Barcelona
۱
۰
Rayo Vallecano
inprogress
۲۰:۳۰
Atletico Madrid
۰
۰
Osasuna
inprogress
۲۰:۳۰
Valencia CF
۰
۰
Girona FC
inprogress
۲۰:۳۰
Athletic Bilbao
۰
۰
Sevilla FC
inprogress
۲۰:۳۰
Real Betis
۰
۱
Real Sociedad
inprogress
۲۰:۳۰
Real Mallorca
۰
۰
Union Deportiva Almeria
inprogress
۲۰:۳۰
Granada CF
۰
۰
Celta de Vigo
inprogress
۲۰:۳۰
Cadiz
۰
۰
Las Palmas
inprogress
۲۰:۳۰
England
Premier League
Arsenal
۲
۱
Everton
Finished
۱۸:۳۰
Manchester City
۳
۱
West Ham United
Finished
۱۸:۳۰
Liverpool
۲
۰
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۸:۳۰
Brentford
۲
۴
Newcastle United FC
Finished
۱۸:۳۰
Sheffield United FC
۰
۳
Tottenham Hotspur
Finished
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۰
۲
Manchester United
Finished
۱۸:۳۰
Chelsea
۲
۱
Bournemouth AFC
Finished
۱۸:۳۰
Luton Town
۲
۴
Fulham
Finished
۱۸:۳۰
Crystal Palace FC
۵
۰
Aston Villa
Finished
۱۸:۳۰
Burnley FC
۱
۲
Nottingham Forest
Finished
۱۸:۳۰
France
Ligue 1
FC Metz
-
-
Paris Saint-Germain FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AS Monaco
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Olympique Lyonnais
-
-
Racing Club Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
OSC Lille
-
-
OGC Nice
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Le Havre AC
-
-
Olympique Marseille
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Toulouse
-
-
Stade Brestois 29
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
RC Lens
-
-
Montpellier HSC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Stade de Reims
-
-
Stade Rennes FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Lorient
-
-
Clermont
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Italy
Serie A
Internazionale Milano
۰
۱
SS Lazio
inprogress
۱۹:۳۰
AS Roma
-
-
Genoa
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Udinese Calcio
۱
۱
Empoli
Finished
۱۶:۳۰
SSD Monza 1912
۰
۱
Frosinone
Finished
۱۶:۳۰
Sassuolo
۰
۲
Cagliari
Finished
۱۴:۰۰
United States
MLS
Inter Miami CF
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
FC Cincinnati
۳
۱
Saint Louis City SC
Finished
۰۳:۰۰
Real Salt Lake
۵
۳
Colorado Rapids
Finished
۰۵:۰۰
Charlotte
۰
۰
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۰
۱
Orlando City SC
Finished
۰۶:۰۰
Austin FC
۳
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۴:۰۰
Houston Dynamo
۱
۱
FC Dallas
Finished
۰۴:۰۰
New York City FC
۲
۱
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
Chicago Fire
۱
۳
Columbus Crew
Finished
۰۴:۰۰
New England Revolution
۰
۳
Philadelphia Union
Finished
۰۳:۰۰
Minnesota United
۲
۱
Portland Timbers
Finished
۰۴:۰۰
Seattle Sounders
۱
۱
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۶:۰۰
Toronto FC
۵
۱
Montreal Impact
Finished
۰۳:۰۰
Turkey
Super Lig
Galatasaray SK
۰
۰
Fenerbahce SK
inprogress
۱۹:۳۰
Japan
J League
Kashima Antlers
۱
۰
Vissel Kobe
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۱
۱
Yokohama F Marinos
Finished
۰۹:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۱
Consadole Sapporo
Finished
۱۰:۳۰
Machida Zelvia
۵
۰
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
Gamba Osaka
۳
۱
Kawasaki Frontale
Finished
۰۹:۳۰
Kyoto Purple Sanga
۰
۵
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۸:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Albirex Niigata
Finished
۱۰:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Gangwon FC
۱
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۱:۰۰
Suwon City
۱
۰
Pohang Steelers
Finished
۱۳:۳۰
Gwangju FC
۰
۳
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۱:۰۰
FC Seoul
۱
۲
Daegu FC
Finished
۱۱:۰۰
Belgium
First Division A - Championship Group
RSC Anderlecht
۰
۱
Club Brugge KV
inprogress
۲۰:۰۰
Cercle Brugge KSV
۱
۲
Union St.-Gilloise
Finished
۱۵:۰۰
Germany
2. Bundesliga
SV Wehen Wiesbaden
۱
۲
FC St. Pauli
Finished
۱۷:۰۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۳
۲
1.FC Magdeburg
Finished
۱۷:۰۰
VfL Osnabruck
۲
۱
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۷:۰۰
FC Kaiserslautern
۵
۰
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۷:۰۰
SpVgg Greuther Furth
۲
۰
FC Schalke 04
Finished
۱۷:۰۰
FC Hansa Rostock
۱
۲
SC Paderborn 07
Finished
۱۷:۰۰
SV Elversberg
۰
۳
Karlsruher SC
Finished
۱۷:۰۰
Hannover 96
۱
۲
KSV Holstein Kiel
Finished
۱۷:۰۰
Hamburger SV
۴
۱
FC Nurnberg
Finished
۱۷:۰۰
Spain
LaLiga 2
Alcorcon
۱
۱
Real Valladolid
Finished
۱۷:۴۵
Real Zaragoza
-
-
Racing de Ferrol
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Eibar
۱
۰
FC Cartagena
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Premier League
SC Dnipro-1
۱
۰
FC Shakhtar Donetsk
Finished
۱۶:۰۰
FC Rukh Lviv
۲
۰
FC Chornomorets Odessa
Finished
۱۶:۰۰
LNZ Cherkasy
۲
۱
Zorya Luhansk
Finished
۱۳:۳۰
Veres Rivne
۲
۲
PFK Oleksandria
Finished
۱۶:۰۰
FC Vorskla Poltava
۳
۱
Obolon Kiev
Finished
۱۶:۰۰
Metallist 1925 Kharkiv
۳
۳
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۶:۰۰
FC Minaj
۳
۲
Kolos Kovalivka
Finished
۱۶:۰۰
Netherlands
Eredivisie
Feyenoord Rotterdam
۴
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۶:۰۰
FC Volendam
۱
۲
Go Ahead Eagles
Finished
۱۶:۰۰
PSV Eindhoven
۳
۱
RKC Waalwijk
Finished
۱۶:۰۰
Almere City
۱
۴
NEC Nijmegen
Finished
۱۶:۰۰
Sparta Rotterdam
۲
۱
SC Heerenveen
Finished
۱۶:۰۰
FC Zwolle
۱
۲
FC Twente
Finished
۱۶:۰۰
SBV Vitesse
۲
۲
AFC Ajax
Finished
۱۶:۰۰
Heracles Almelo
۰
۰
Fortuna Sittard
Finished
۱۶:۰۰
AZ Alkmaar
۳
۳
FC Utrecht
Finished
۱۶:۰۰
Paraguay
Primera Division
Tacuary
۰
۰
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۰۰
Sol de America
-
-
Cerro Porteno
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
Ecuador
Serie A
Emelec Guayaquil
۰
۱
Macara
Finished
۰۰:۰۰
Mushuc Runa
-
-
Delfin
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Independiente Del Valle
۱
۱
LDU Quito
Finished
۰۲:۳۰
Greece
Super League
Aris Thessaloniki
۰
۰
FC PAOK Thessaloniki
inprogress
۲۰:۳۰
Panathinaikos
۰
۰
Olympiakos Piraeus FC
inprogress
۲۰:۳۰
AEK Athens
۰
۰
Lamia 1964
inprogress
۲۰:۳۰
Austria
Bundesliga
SK Sturm Graz
۲
۰
Austria Klagenfurt
Finished
۱۸:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۷
۱
LASK Linz
Finished
۱۸:۳۰
SK Rapid Wien
۰
۳
TSV Hartberg
Finished
۱۸:۳۰
Africa
CAF Confederations Cup
El Zamalek
۰
۰
RSB Berkane
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Serie B
Goias EC
۴
۰
Botafogo SP
Finished
۰۱:۰۰
Sport Club do Recife
۱
۲
Avai
Finished
۰۳:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۴
۰
Brusque
Finished
۱۷:۳۰
Mirassol FC
-
-
Ituano SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Amazonas FC
۱
۱
Paysandu
Finished
۰۰:۰۰
Operario PR
-
-
Ceara SC CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Russia
Premier League
FK Akhmat Grozny
۱
۴
FK Zenit St. Petersburg
inprogress
۱۹:۳۰
FC Ural Yekaterinburg
۳
۳
Gazovik Orenburg
Finished
۱۲:۳۰
FK Spartak Moscow
۳
۱
FK Rubin Kazan
Finished
۱۴:۴۵
FC Rostov
۲
۱
FK Baltika Kaliningrad
Finished
۱۷:۰۰
Qatar
Emir Cup
Al-Gharafa
۰
۰
Qatar SC Doha
inprogress
۱۹:۳۰
Colombia
Primera A
La Equidad
۲
۳
Deportes Tolima
Finished
۰۱:۴۵
Once Caldas
۰
۰
Independiente Santa Fe
Finished
۰۴:۰۰
Australia
Northern NSW Premier League
Newcastle Olympic
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۰۰
New Lambton
۰
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۰
۲
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Egypt
Premier League
El Ismaily Sporting Club
۰
۲
Pyramids FC
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Quilmes Atletico Club
۲
۱
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
Finished
۰۱:۳۰
Guillermo Brown
-
-
Agropecuario
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Gimnasia Mendoza
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Estudiantes Caseros
۴
۰
Club Atletico Alvarado
Finished
۰۳:۴۰
San Martin de San Juan
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Club Atletico Aldosivi
-
-
Almagro
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Chacarita Juniors
-
-
Racing de Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Atlanta
۰
۰
Atletico de Rafaela
inprogress
۲۰:۱۵
Arsenal de Sarandi
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Colon de Santa Fe
-
-
CA Chaco For Ever
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
CA Defensores Unidos
-
-
Deportivo Madryn
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Defensa y Justicia
۱
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata
Finished
۰۲:۳۰
CA River Plate
۳
۰
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۰:۳۰
Barracas Central
-
-
Sarmiento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Instituto de Cordoba
۱
۱
Union Santa Fe
Finished
۰۳:۰۰
Platense
-
-
CA Independiente
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Brazil
Serie A
Vasco da Gama RJ
-
-
Flamengo RJ
Cancelled
۰۳:۳۰
Atletico Mineiro
-
-
EC Bahia
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Criciuma EC
-
-
Palmeiras
Cancelled
۱۷:۳۰
Fortaleza CE
-
-
Atletico Paranaense
Cancelled
۰۱:۰۰
Corinthians Paulista
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Serie D
Sao Jose SP
۰
۰
Inter de Limeira
Finished
۰۰:۳۰
Rio Branco AC
۱
۱
Sao Raimundo RR
Finished
۰۱:۳۰
Uniao Rondonopolis MT
۱
۰
Real Brasilia
Finished
۰۱:۳۰
Fluminense PL
-
-
River AC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Panama
LPF
Tauro F.C.
۲
۱
San Francisco FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Plaza Amador
۱
۱
Costa Del Este
Finished
۰۴:۳۰
Chile
Segunda Division
Trasandino Los Andes
۲
۳
Puerto Montt
Finished
۰۱:۰۰
CD Arturo Fernandez Vial
۰
۰
Deportes Rengo
Finished
۰۱:۳۰
Provincial Ovalle
۱
۰
Real Juventud San Joaquin
inprogress
۲۰:۰۰
General Velasquez
-
-
Deportes Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United States
USL Championship
Las Vegas Lights
۲
۲
Louisville City FC
Finished
۰۶:۰۰
Oakland Roots SC
۲
۱
Orange County SC
Finished
۰۵:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۱
۱
North Carolina
Finished
۰۲:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۵
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۳:۰۰
Loudoun United FC
۳
۰
Monterey Bay
Finished
۰۲:۳۰
Phoenix Rising
۲
۰
Miami FC
Finished
۰۶:۰۰
Indy Eleven
۴
۱
Hartford Athletic
Finished
۰۲:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Huntsville City FC
۲
۳
Atlanta United II
Finished
۰۳:۳۰
North Texas SC
۲
۱
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۰۰
Italy
Campionato Primavera
Hellas Verona U19
۳
۵
Cagliari U19
Finished
۱۲:۳۰
Torino U19
۳
۳
AC Milan U19
Finished
۱۲:۳۰
Genoa U19
۲
۴
Sassuolo U19
Finished
۱۲:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Nacional Potosi
۱
۰
Real Santa Cruz
Finished
۰۱:۰۰
Oriente Petrolero
۲
۱
Universitario De Vinto
Finished
۰۳:۳۰
Guabira Santa Cruz
-
-
Aurora
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
United States
USL League Two
Project 51O
۲
۱
Almaden FC
Finished
۰۰:۳۰
Louisiana Krewe FC
۰
۰
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Oakland FC
۱
۰
Union Macomb
Finished
۰۲:۳۰
SC United Bantams
۱
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
Seacoast United Phantoms
۶
۱
A.C. Connecticut
Finished
۰۱:۳۰
Western Mass Pioneers
۴
۰
Pathfinder FC
Finished
۰۲:۳۰
Virginia Beach
۳
۰
Charlottesville Blues
Finished
۰۲:۳۰
Corpus Christi
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۳:۳۰
Utah United
۱
۲
Utah Avalanche
Finished
۰۴:۳۰
Redlands FC
۱
۴
Capo II
Finished
۰۵:۳۰
Spain
Tercera Division
Moralo
۰
۰
CD Coria
inprogress
۲۰:۳۰
Las Palmas B
۰
۱
Union Sur Yaiza
Finished
۱۴:۳۰
Socuellamos
۰
۰
CD Toledo
inprogress
۲۰:۳۰
Colonia Moscardo
۰
۰
CD Mostoles
Finished
۱۳:۳۰
UD Caravaca
۰
۰
CD Cieza
inprogress
۲۰:۳۰
Varea
۱
۱
Anguiano
Finished
۱۳:۳۰
AD Ceuta FC B
-
-
CD Ciudad de Lucena
inprogress
۱۸:۳۰
Utiel
۰
۰
Jove Espanol
inprogress
۱۹:۳۰
UD Torre del Mar
۰
۱
Real Jaen CF
inprogress
۲۰:۳۰
Oyonesa
۱
۱
Alfaro
inprogress
۱۹:۳۰
Quintanar Rey
۰
۰
CD Cazalegas
inprogress
۲۰:۳۰
Las Rozas CF
۱
۱
Leganes B
Finished
۱۳:۳۰
CF Epila
۰
۰
Ebro
inprogress
۱۹:۳۰
Cultural Leonesa B
۰
۲
Atletico Tordesillas
inprogress
۱۹:۳۰
CF Badalona
۰
۰
UE Vilassar de Mar
inprogress
۲۰:۳۰
AE Prat
۰
۱
CE L'Hospitalet
Finished
۱۴:۰۰
CD Pozoblanco
۰
۰
Xerez Deportivo FC
inprogress
۲۰:۰۰
UD Almeria B
۳
۱
Atletico Malagueno
Finished
۱۳:۳۰
L`Entregu CF
۰
۰
Sporting Gijon B
inprogress
۱۹:۳۰
CD Caspe
۱
۰
Cuarte CD
inprogress
۱۹:۳۰
Vimenor CF
۰
۱
CD Laredo
inprogress
۱۹:۳۰
SP Villafranca
۱
۰
CD Azuaga
inprogress
۲۰:۰۰
UC Ceares
۰
۱
CD Lealtad
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga Segunda
AVS Futebol SAD
۰
۱
CD Tondela
Finished
۱۳:۳۰
Santa Clara
۱
۰
Uniao Leiria
inprogress
۱۹:۰۰
Nacional Madeira Funchal
۲
۰
CD Mafra
inprogress
۱۹:۰۰
Academico Viseu
۲
۲
CS Maritimo Funchal
Finished
۱۳:۳۰
UD Oliveirense
۱
۳
Leixoes
Finished
۱۶:۳۰
Mongolia
Premier League
Tuv Buganuud
۱
۰
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۴۵
Khoromkhon Klub
۳
۲
Khaan Khuns Erchim
Finished
۱۱:۴۵
Australia
Capital Territory U23
Canberra Croatia U23
۲
۰
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۰۰
Tuggeranong United U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۶:۱۵
Belarus
Vysshaya Liga
Dinamo Minsk
۰
۰
Shakhtyor Soligorsk
inprogress
۲۰:۳۰
Oman
Professional League
Al Wahda Sur
۲
۵
Oman FC
inprogress
۱۸:۴۵
Al Seeb
۲
۱
Al Nahda
inprogress
۱۸:۴۵
Al Shabab
۱
۱
Bahla Club
inprogress
۱۸:۴۵
Al Rustaq
۱
۱
Dhofar SCSC
inprogress
۱۸:۴۵
Al Nasr SCSC
۲
۰
Sur SC
inprogress
۱۸:۴۵
Ibri Club
۰
۲
Sohar Club
inprogress
۱۸:۴۵
Republic of Korea
K3 League
Gangneung City
۰
۰
Chuncheon FC
Finished
۰۹:۳۰
Gyeongju Korea H&N Power
۳
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
Gimhae City
۰
۲
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Japan
J3 League
Azul Claro Numazu
۰
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
Gainare Tottori
۰
۳
SC Sagamihara
Finished
۰۷:۳۰
Japan
J2 League
Renofa Yamaguchi
۲
۱
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Fagiano Okayama
۲
۰
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Tochigi SC
۱
۲
Vegalta Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Melbourne Knights U23
۰
۶
South Melbourne U23
Finished
۱۱:۰۰
Dandenong City U23
۲
۰
Avondale U23
Finished
۰۶:۳۰
Heidelberg Utd U23
۴
۵
Altona Magic U23
Finished
۱۱:۴۵
Chile
Primera B
San Luis de Quillota
۱
۲
CD Santa Cruz
Finished
۰۳:۳۰
CD Antofagasta
۱
۰
Magallanes
inprogress
۲۰:۰۰
Santiago Wanderers
-
-
Curico Unido
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Johvi FC Phoenix
۵
۱
JK Trans Narva II
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna JK Legion
۲
۰
FC Kuressaare II
Finished
۱۳:۰۰
Tartu Kalev
۱
۳
Nomme Kalju II
Finished
۱۳:۰۰
Tartu JK Tammeka II
۴
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۳:۰۰
Poland
Ekstraklasa
MKS Cracovia Krakow
۲
۰
Rakow Czestochowa
Finished
۱۴:۰۰
Widzew Lodz
۱
۱
KKS Lech Poznan
inprogress
۱۹:۰۰
Warta Poznan
۰
۱
KP Legia Warszawa
Finished
۱۶:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE 2
CS Maritimo de La Guaira
۴
۰
Fundacion Aifi
Finished
۰۰:۳۰
Atletico La Cruz
-
-
Dynamo Puerto FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Deportivo Miranda FC
-
-
Bolivar SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Jordan
Jordan League
Al Wehdat
۱
۰
Sahab SC
inprogress
۱۹:۳۰
Al-Ramtha
۰
۱
AL Ahli
inprogress
۱۹:۳۰
Shabab AL Ordun
۲
۰
Moghayer Al Sarhan
inprogress
۱۹:۳۰
Al Aqaba
۰
۱
Ma'an
inprogress
۱۹:۳۰
Peru
Liga 2
Alianza Universidad
۳
۱
San Marcos Ancash
Finished
۰۰:۰۰
Ayacucho FC
۱
۰
Deportivo Coopsol
inprogress
۱۹:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Shakhter Karagandy
۱
۰
Tobol Kostanay
Finished
۱۵:۳۰
Elimai FC
۰
۰
Kairat Almaty
inprogress
۱۹:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۰
۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۱
۱
Altona Magic
Finished
۰۹:۳۰
Hong Kong
1st Division
Central & Western
۵
۴
Eastern District
Finished
۱۱:۰۰
Yuen Long FC
۳
۴
Sai Kung
Finished
۱۱:۰۰
Hoi King
۵
۳
3 Sing FC
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۳
۱
Wong Tai Sin
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۲
۵
Sha Tin
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۰
۷
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Poland
III Liga, Group 1
Pelikan Lowicz
۳
۲
KS Warta Sieradz
Finished
۱۳:۳۰
MKS Pilica Bialobrzegi
۲
۶
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۶:۳۰
England
Premier League 2
Tottenham Hotspur U21
۲
۱
Chelsea FC U21
Finished
۱۴:۳۰
Scotland
Premiership
Ross County
۲
۲
Aberdeen FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Livingston
۱
۱
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۷:۳۰
Romania
Liga I Championship Group
Rapid Bucuresti
-
-
FCSB
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Bahrain
Premier League
Al-Muharraq
۰
۱
Sitra
inprogress
۱۹:۳۰
East Riffa
۰
۰
Al Khalidiyah
inprogress
۱۹:۳۰
Al Shabab Manana
۱
۱
Busaiteen Club
inprogress
۱۹:۳۰
Al-Hala
۰
۰
Al-Ahli Manama
inprogress
۱۹:۳۰
Al Hidd
۱
۱
Al-Najma Manama
inprogress
۱۹:۳۰
United States
NWSL
Kansas City Current (W)
۳
۳
Racing Louisville FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Washington Spirit (W)
۴
۲
Angel City FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Czech Republic
4. Liga
Breclav
۰
۱
TJ Dalnice Sperice
Finished
۱۱:۴۵
Frenstat Pod Radhostem
۱
۱
FK Bohumin
Finished
۱۸:۳۰
Tatran Vsechovice
۲
۳
Slavicin
Finished
۱۸:۳۰
FC Strani
۴
۱
FK Viktorie Prerov
Finished
۱۸:۳۰
FK Caslav
۱
۰
Pencin-Turnov
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF
CE Europa
۱
۳
Real Betis B
Finished
۱۳:۳۰
Izarra
۱
۰
SD Formentera
Finished
۱۳:۳۰
UD Logrones
۱
۰
Guijuelo
inprogress
۱۹:۳۰
Pontevedra
۱
۱
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
inprogress
۱۹:۳۰
CF Badalona Futur
۰
۰
Orihuela
inprogress
۱۹:۳۰
CD Numancia
۱
۰
Utebo
inprogress
۱۹:۳۰
Marbella FC
۱
۰
Getafe B
inprogress
۱۹:۳۰
Real Aviles CF
۰
۰
Manchego Ciudad Real CF
inprogress
۱۹:۳۰
Yeclano Deportivo
۰
۰
Lleida
inprogress
۲۰:۳۰
Poland
Youth League
Legia Warsaw U19
۲
۱
Zaglebie Lubin U19
Finished
۱۳:۳۰
Widzew Lodz U19
۲
۲
Cracovia Krakow U19
Finished
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze U19
۲
۱
Polonia Warszawa U19
Finished
۱۵:۳۰
Sandecja Nowy Sacz U19
۰
۵
KKS Lech Poznan U19
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
۲
۲
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۴:۳۰
Greifswalder FC
۴
۱
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۴:۳۰
Luckenwalde
۱
۳
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۴:۳۰
Lokomotive Leipzig
۲
۰
FSV Zwickau
Finished
۱۴:۳۰
SV Babelsberg 03
۰
۰
VSG Altglienicke
Finished
۱۴:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۳
۱
Berliner AK 07
Finished
۱۴:۳۰
FC Viktoria 1889 Berlin
۲
۱
FC Hansa Rostock II
inprogress
۱۹:۰۰
FC Carl Zeiss Jena
۲
۰
Eilenburg
Finished
۱۴:۳۰
Hertha BSC Berlin II
۰
۲
FC Energie Cottbus
Finished
۱۴:۳۰
Hong Kong
Premier League
North District FC
۰
۱
HK U23
Finished
۱۰:۳۰
Sham Shui Po FC
۱
۶
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong Rangers
۲
۱
Hong Kong FC
Finished
۱۳:۳۰
Japan
WE League Women
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱
۲
Mynavi Sendai Ladies (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۲
۱
Elfen Saitama (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۰
۱
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۲
۰
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
New Lambton Reserves
۳
۰
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Newcastle Olympic Reserves
۰
۰
Cooks Hill United FC Reserve
Cancelled
۰۶:۰۰
El Salvador
Primera Division
Municipal Limeno
۰
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۰۰
C.D. FAS
۱
۱
Alianza FC
Finished
۰۵:۰۰
Peru
Liga 1 - Apertura
FBC Melgar Arequipa
۴
۱
Sport Huancayo
Finished
۰۲:۳۰
Asociacion Deportiva Tarma
-
-
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Canada
Premier League
Cavalry FC
۲
۲
York United FC
Finished
۰۲:۳۰
Japan
Regional League
Itazuke FC
۱
۱
Kaiho Bank SC
Finished
۰۷:۳۰
Aries Tokyo FC
۳
۲
Tokyo United FC
Finished
۱۳:۳۰
Artista Asama
۱
۲
Fukui United
Finished
۰۷:۳۰
Nankatsu
۱
۱
Vonds Ichihara
Finished
۱۰:۳۰
Vertfee Yaita
۰
۶
Tokyo 23 FC
Finished
۰۵:۳۰
Norbritz Hokkaido
۴
۰
Kyokushukai
Finished
۰۴:۳۰
Sapporo University
۴
۰
Hokushukai Iwamizawa
Finished
۰۷:۳۰
Kochi University II
۲
۰
Llamas Kochi FC
Finished
۰۵:۳۰
Nippon Steel Oita
۰
۱
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۷:۳۰
Niigata Uni of Management II
۰
۹
Japan Soccer College
Finished
۰۸:۰۰
Sapporo University
-
-
Kyokushukai
Finished
۰۷:۳۰
Toin Yokohama University
۲
۴
Toho Titanium
Finished
۱۱:۳۰
Azerbaijan
Premier League
FK Gabala
۲
۰
Araz Nakhchivan PFK
Finished
۱۵:۳۰
Hungary
NB I
Ferencvarosi TC
-
-
Ujpest FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Kecskemeti TE
۲
۱
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۸:۴۵
South Africa
1st Division
University of Pretoria Students
۱
۱
Baroka FC
Finished
۱۶:۳۰
Milford FC
۲
۱
Pretoria Callies
Finished
۱۶:۳۰
Magesi FC
۲
۲
Venda Football Academy FC
Finished
۱۶:۳۰
Marumo Gallants FC
۱
۰
Orbit College
Finished
۱۶:۳۰
Platinum City Rovers
۱
۲
Hungry Lions FC
Finished
۱۶:۳۰
Upington City
۰
۰
Casric Stars FC
Finished
۱۶:۳۰
JDR Stars
۱
۲
Maritzburg United
Finished
۱۶:۳۰
Black Leopards
۲
۰
MM Platinum NB La Masia
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۱
۱
Macarthur Rams (W)
Finished
۱۰:۱۰
UNSW FC (W)
۱
۲
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic (W)
۱
۱
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۱
۱
Sydney University FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
University of New South Wales (W)
-
-
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans (W)
۲
۴
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۳۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
۳
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۲:۴۵
Australia
Queensland Premier League 2
Grange Thistle SC
۱
۲
Holland Park Hawks
Finished
۰۹:۴۵
Paraguay
Championship Women
Cerro Porteno (W)
۱
۰
Nacional-Humaita (W)
Finished
۰۲:۴۵
Hong Kong
2nd Division
Mutual FC
۳
۱
Chelsea SS HK
Finished
۰۹:۰۰
Kwong Wah
۱
۲
Kwun Tong
Finished
۰۹:۰۰
Tung Sing
۱
۲
Tuen Mun SA
Finished
۱۱:۰۰
Leaper Metro Gallery FC
۳
۰
Kwai Tsing
Finished
۰۹:۰۰
Yau Tsim Mong
۰
۲
Wofoo Social Enterprises
Finished
۰۹:۰۰
Wing Go FC
۲
۰
Wanchai SF
Finished
۰۹:۰۰
Lucky Mile
۰
۰
Sun Hei SC
Cancelled
۱۲:۱۵
Colombia
Regional League
Real Santuario
۰
۳
Envigado FC Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Japan
Japan Football League
Criacao Shinjuku
۱
۱
Verspah Oita
Finished
۰۷:۳۰
Veertien Mie
۱
۳
Atletico Suzuka Club
Finished
۰۷:۳۰
Maruyasu Industries SC
۳
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۷:۳۰
Okinawa SV
۳
۱
Sony Sendai
Finished
۱۴:۰۰
Reinmeer Aomori
۲
۲
Tochigi City
Finished
۰۷:۳۰
United States
NISA
Maryland Bobcats
۲
۰
Savannah Clovers
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Tercera Division
Puente Alto
۳
۲
Iberia
Finished
۰۲:۰۰
Thailand
Thai League 1
Ratchaburi FC
۲
۲
Port F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Khon Kaen United
۵
۱
Sukhothai FC
Finished
۱۴:۰۰
Nakhon Pathom United
۱
۳
Bangkok Glass Pathumthani United FC
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL ACT
Tuggeranong Utd
۶
۰
Yoogali SC
Finished
۰۸:۳۰
Canberra Croatia
۰
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
Scotland
Premier League Women
Spartans FC (W)
۲
۱
Aberdeen (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hamilton Academical FC (W)
۰
۳
Montrose LFC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Glasgow City (W)
۲
۰
Hearts (W)
Finished
۱۶:۴۰
Rangers (W)
۴
۰
Partick Thistle (W)
Finished
۱۶:۴۰
Dundee United WFC (W)
۰
۱
Motherwell (W)
Finished
۱۴:۳۰
Celtic FC (W)
۱
۰
Hibernian (W)
Finished
۱۶:۴۰
Australia
Queensland Premier League U23
Logan Lightning U23
۳
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
St George Willawong FC U23
۲
۵
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۸:۰۰
United States
USL League One
Richmond Kickers
۰
۱
Greenville Triumph SC
Finished
۰۲:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۴
۰
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۰۰
Honduras
Liga de Ascenso
CD Honduras Progreso
۰
۰
Juticalpa FC
Finished
۰۴:۳۰
CA Independiente Siguatepeque
۴
۲
Affi Academia
Finished
۰۵:۳۰
Guatemala
Primera Division
CD Suchitepequez
۲
۱
Deportivo Marquense
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Virginia United
۵
۲
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
Bhutan
Premier League
Royal Thimphu College
۰
۱
BFF Academy U19
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
Division 1 Norra
AFC Eskilstuna
۱
۱
Sollentuna Utd FF
Finished
۱۴:۳۰
Umea FC
۳
۱
Karlbergs BK
Finished
۱۶:۳۰
Pitea IF
۲
۲
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۵:۳۰
Friska Viljor
۲
۲
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۳:۳۰
Assyriska Foreningen
۱
۲
United IK Nordic
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1st Division Women
FC Slovacko (W)
۲
۲
FC Slovan Liberec (W)
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
1. Liga - Relegation Round
FC Trinity Zlín
۱
۲
Bohemians 1905
Finished
۱۸:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۲
۲
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۸:۳۰
Pardubice
۴
۰
MFK Karvina
Finished
۱۸:۳۰
Poland
1. Division
Lechia Gdansk
-
-
Arka Gdynia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Polonia Warszawa
۱
۱
OKS Odra Opole
Finished
۱۶:۳۰
Termalica BB Nieciecza
۳
۱
GKS 71 Tychy
inprogress
۱۹:۳۰
Indonesia
Liga 1
Pusamania Borneo FC
۲
۳
Madura United F.C.
Finished
۱۵:۳۰
Romania
Liga I - Conference League Playoff
Otelul Galati
۰
۲
Universitatea Cluj
Finished
۱۵:۰۰
Vietnam
V-League 2
FC Dia Hoa Binh
۰
۰
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
Binh Phuoc
۳
۰
Dong Nai
Finished
۱۴:۳۰
PVF-Cong An Nhan Dan
۴
۱
Long An
Finished
۱۵:۴۵
Poland
IV Liga
Iskra Ksieginice
۲
۲
KS Luzyce Luban
Finished
۱۲:۳۰
Chojniczanka Chojnice II
۴
۳
Jaguar Gdansk
Finished
۱۲:۳۰
Olimpia Elblag II
۴
۱
MKS Rominta Goldap
Finished
۱۸:۳۰
Korona Kielce II
۱
۰
GKS Nowiny
Finished
۱۳:۰۰
Polonia Leszno
۲
۳
Obra Koscian
Finished
۱۲:۳۰
ZKS Granat Skarzysko-Kamienna
۱
۱
Wisla Sandomierz
Finished
۱۲:۳۰
Estonia
Esiliiga
Viimsi JK
۲
۴
FC Flora Tallinn II
Finished
۱۳:۰۰
Tabasalu Charma
۱
۲
FC Tallinn
Finished
۱۳:۰۰
Tartu JK Welco
۲
۱
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۳:۰۰
Croatia
U19 League
Slaven Belupo U19
۳
۲
Kustosija U19
Finished
۱۲:۳۰
HNK Cibalia U19
۰
۴
NK Lokomotiva Zagreb U19
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NPL Queensland
Moreton City Excelsior FC
۲
۰
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۰۰
Sunshine Coast Wanderers
۳
۰
Brisbane Roar U21
Finished
۰۸:۳۰
Chile
Primera Division
Universidad de Chile
۱
۲
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۰۰
Nublense
۲
۰
O'Higgins
inprogress
۲۰:۰۰
Czech Republic
3. Liga
FK Chlumec
۱
۶
Slovan Liberec B
Finished
۱۱:۴۵
Bohemians 1905 B
۲
۳
FK Admira Praha
Finished
۱۱:۴۵
Viktoria Plzen B
۲
۳
TJ Prestice
Finished
۱۲:۰۰
FC Zlin B
۲
۲
Unicov
Finished
۱۲:۰۰
Dukla Prague B
۰
۳
Loko Vltavin
Finished
۱۱:۴۵
TJ Sokol Zapy
۶
۰
FK Pardubice B
Finished
۱۸:۳۰
Viktoria Plzen B
۲
۳
FK Robstav
Finished
۱۲:۰۰
SK Sokol Brozany
۱
۱
Hradec Kralove B
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
2. Division Sodra Gotaland
FBK Balkan
۰
۰
Rappe GOIF
Finished
۱۴:۳۰
Kristianstad FC
۱
۱
Hassleholms IF
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
A PFG
PFC Cherno More Varna
-
-
PFC Ludogorets Razgrad
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Slovenia
Prva liga
NK Olimpija Ljubljana
۰
۱
NK Bravo
inprogress
۱۹:۰۰
FC Koper
۱
۱
NK Maribor
inprogress
۱۹:۰۰
Sweden
Allsvenskan
GAIS
۲
۱
IF Elfsborg
Finished
۱۸:۰۰
IF Brommapojkarna
۲
۱
IFK Norrkoping
Finished
۱۵:۳۰
Hammarby IF
۲
۱
AIK
Finished
۱۵:۳۰
IFK Varnamo
۰
۲
Kalmar FF
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Verbandsliga
VfR Gommersdorf
۱
۲
FC Astoria Walldorf II
Finished
۱۶:۳۰
Germania Friedrichstal
۰
۳
SV Spielberg
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Veikkausliiga
IF Gnistan Helsinki
۰
۰
KuPS Kuopio
Finished
۱۶:۳۰
EIF Ekenas
۱
۱
FC Lahti
inprogress
۱۹:۰۰
England
League Two
Crawley Town
۲
۰
Crewe Alexandra
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
Superliga
OB Odense
۲
۰
Randers FC
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Superettan
Landskrona Bois
۰
۰
Orebro SK
Finished
۱۴:۳۰
Sandvikens IF
۳
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie A Women
ASD Pomigliano (W)
۳
۱
Napoli (W)
Finished
۱۴:۰۰
AS Roma (W)
۵
۰
Fiorentina (W)
Finished
۱۶:۰۰
Macao
Elite League
Cheng Fung
۱
۲
CDF Benfica
Finished
۱۳:۳۰
Hang Sai
۱
۷
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
SG 99 Andernach (W)
۰
۴
Hamburger SV (W)
Finished
۱۲:۳۰
VfL Wolfsburg II (W)
۱
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۲:۳۰
FFC Frankfurt II (W)
۱
۰
SC Sand (W)
Finished
۱۵:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۰
۲
SV Meppen (W)
Finished
۱۲:۳۰
Weinberg (W)
۰
۴
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۵:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۳
۱
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
Croatia
3. NL
NK Zelina
۲
۳
Gaj Mace
Finished
۱۲:۳۰
NK Bistra
۰
۰
NK Udarnik Kurilovec
inprogress
۱۹:۳۰
NK Neretvanac Opuzen
۲
۳
Zagora Unesic
inprogress
۱۹:۰۰
NK Sava Strmec
۰
۰
NK Mladost Petrinja
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
North Lakes (W)
۵
۳
Capalaba (W)
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۴
۰
Ipswich Knights (W)
Finished
۰۹:۴۵
Lebanon
Premier League Women
Beirut FC (W)
۱
۲
Akha Alia Ahly (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ol Beirutus (W)
۱
۴
Sport Stars (W)
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۱
۲
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Peninsula Power (W)
۰
۳
Lions FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
Mexico
LIGA MX
Club America
۱
۰
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۵:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۲
۰
Real Esteli FC
Finished
۰۴:۳۰
Philippines
PFL
Tuloy
۲
۳
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۴۵
Philippine Army FC
۳
۴
Loyola FC
Finished
۱۶:۳۰
Dynamic Herb Cebu FC
۵
۰
Philippine Air Force
Finished
۱۲:۳۰
Vietnam
2. Division
An Giang
۰
۰
Tien Giang FC
Finished
۱۲:۰۰
Lam Dong
۰
۰
Van Hien University
Finished
۱۱:۳۰
Dinh Huong
۲
۰
TP Ho Chi Minh FC II
Finished
۱۱:۳۰
Ha Noi II
۰
۲
Bac Ninh
Finished
۱۱:۳۰
Tay Nguyen
۱
۲
Da Nang II
Finished
۱۱:۳۰
Italy
Supercup Serie C
Cesena FC
۲
۲
Juve Stabia
inprogress
۱۹:۱۵
Sweden
2. Division Norrland
Bergnasets AIK
۲
۰
Umea FC Academy
Finished
۱۴:۳۰
Hong Kong
3rd Division
Double Flower FA
۰
۱
Ornament
Finished
۱۳:۰۰
KCDRSC
۲
۱
St. Joseph's
Finished
۱۳:۰۰
Sui Tung
۱
۱
Fukien Athletic Club
Finished
۱۱:۰۰
Supreme FC
۲
۱
Tsuen Wan
Finished
۱۵:۰۰
Singapore
Premier League
Tanjong Pagar United FC
۰
۵
Balestier Khalsa FC
Finished
۱۳:۳۰
China
FA Cup
Beijing Institute of Technology FC
۰
۱
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۱:۰۰
Guangxi Hengchen
۲
۱
Dalian Young Boy FC
Finished
۱۲:۳۰
Ganzhou Ruishi
۳
۲
Liaoning Tieren FC
Finished
۱۱:۰۰
Qingdao Elite United
۱
۲
Suzhou Dongwu
Finished
۱۰:۰۰
Hangzhou Qiantang
۱
۲
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
Rochedale Rovers U23
Finished
۰۷:۴۵
Mexico
Liga TDP
Acatlan
۰
۱
Deportivo Etchojoa
Finished
۰۵:۰۰
Faraones Texcoco
۰
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۴:۳۰
Guatemala
Segunda Division
AFF Guatemala
۲
۰
Gualan FC
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Racing FC Porto Palmeiras
۲
۲
Jaibos Tampico Madero
Finished
۰۴:۳۰
Los Cabos United
۰
۰
Alacranes De Durango
Finished
۰۶:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Melbourne Victory 2
۱
۲
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۲
۵
SJK Akatemia II
Finished
۱۶:۳۰
Kuopion Elo 1919
۵
۲
OPS Oulu
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia and Herzegovina
1. Division FBiH
FK BSK Banja Luka
۳
۳
Kozara
inprogress
۱۹:۰۰
Tosk Tesanj
۲
۱
NK Bratstvo Gracanica
Finished
۱۸:۳۰
Uruguay
Primera Division
Danubio
۰
۰
Racing Club de Montevideo
inprogress
۱۹:۰۰
Boston River
-
-
Club Atletico Cerro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Defensor Sporting
۰
۲
Penarol Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
AL Dhafra
۲
۲
Gulf United FC
Finished
۱۷:۴۰
Al Arabi Umm Al Quwain
۳
۲
Dubai United FC
Finished
۱۷:۴۰
Al Hamriyah
۰
۰
Al Taawon FC
Finished
۱۷:۴۰
Masafi
۱
۲
Al Dhaid
Finished
۱۷:۴۰
Al Jazira Hamra
۰
۲
Al Urooba
Finished
۱۷:۴۰
Dibba Al-Hisn
۴
۱
Dubai City FC
Finished
۱۷:۴۰
Masfout Club
۰
۲
Dibba AL Fujairah
Finished
۱۷:۴۰
Croatia
First League Women
ZNK Donat Zadar (W)
۱
۱
ZNK Agram (W)
Finished
۱۷:۳۰
ZNK Osijek (W)
۴
۱
ZNK Split (W)
Finished
۱۸:۰۰
Estonia
Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۱۵:۰۰
Parnu JK Vaprus
۰
۲
FC Levadia Tallinn
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۰
۲
Athletic Club MG U20
Finished
۱۵:۳۰
Betim U20
۱
۶
Cruzeiro U20
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
NB III
Puskas Academy II
۱
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۲:۳۰
Monori SE
۱
۳
Martfui LSE
Finished
۱۸:۳۰
MOL Fehervar FC II
۰
۲
Kaposvari Rakoczi FC
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot SE II
۵
۲
Zalaegerszegi TE II
Finished
۱۲:۳۰
Erdi VSE
۴
۱
Mohacsi TE 1888
Finished
۱۸:۳۰
Vasas SC II
۲
۱
Erzsebeti SMTK
Finished
۱۲:۳۰
Penzugyor
۱
۱
Budapest Honved II
Finished
۱۸:۳۰
Csornai SE
۱
۱
SC Sopron
Finished
۱۸:۳۰
Kecskemeti II
۷
۰
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۲:۳۰
Tiszaujvaros
۱
۱
Debrecen EAC
Finished
۱۸:۳۰
Hatvan
۲
۰
FC Ujpest II
Finished
۱۸:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۲
۲
Balatonfuredi FC
Finished
۱۸:۳۰
PTE PEAC
۰
۱
Ivancsa Kse
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga East
Slavia TU Kosice
۱
۰
MFK Snina
Finished
۱۲:۳۰
FTC Filakovo
۰
۰
SK Odeva Lipany
inprogress
۱۸:۳۰
FK Svidnik
۱
۲
MFK Vranov nad Topl'ou
Finished
۱۸:۳۰
Banik Kalinovo
۱
۳
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۱۸:۳۰
Malaysia
Super League
Kuching City FC
۲
۲
Pahang
Finished
۱۲:۱۵
Penang FC
۰
۰
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
Australia
NPL ACT Women
Canberra Olympic (W)
۲
۰
West Canberra Wanderers FC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australian National University FC (W)
۰
۸
Belconnen United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Croatia
1. NL
NK Croatia Zmijavci
۰
۱
NK Dugopolje
inprogress
۱۹:۰۰
NK Sibenik
۲
۱
Vukovar 1991
Finished
۱۶:۲۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۰
۰
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۱۸:۵۵
FK Dziugas Telsiai
۱
۱
Banga Gargzdai
Finished
۱۷:۳۰
Uzbekistan
Super League
Navbahor Namangan
۱
۰
Neftchi Fargona
Finished
۱۷:۳۰
Olmaliq OKMK
۵
۳
Sogdiyona Jizzax
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
FAI Cup
Wilton United FC
۱
۰
Glebe North FC
Finished
۱۷:۰۰
Pike Rovers
۲
۱
Villa SC
Finished
۱۶:۳۰
Ballyfermot United
۳
۰
Rockmount AFC
Finished
۱۶:۳۰
Cockhill Celtic FC
۷
۱
Ayrfield United
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
Sevilla FC U19
۲
۰
Deportivo La Coruna U19
Finished
۱۳:۳۰
Latvia
1. Liga
Leevon PPK
۲
۰
Skanstes SK
Finished
۱۴:۳۰
FK Ventspils
۲
۰
Ogre United
Finished
۱۸:۳۰
JDFS Alberts
۳
۰
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
Gyeongnam FC
۱
۳
Gimpo Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۰
۱
Busan I. Park
Finished
۱۱:۰۰
Cheonan City
۰
۱
FC Anyang
Finished
۱۱:۰۰
Czech Republic
5. Liga
Sapeli Polna
۱
۳
SK Okrisky
Finished
۱۲:۰۰
Jiskra Trebon
۱
۱
FK Protivin
Finished
۱۲:۰۰
TJ Sokol Nevsova
۱
۱
Brumov
Finished
۱۸:۳۰
Costa Rica
Primera Division
CS Herediano
۱
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۳۰
Austria
League 1 Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۱
۲
SKN St. Polten (W)
Finished
۱۴:۱۵
Tunisia
Tunisia Cup
Olympique Beja
۲
۱
ES Jerba Midoun
Finished
۱۷:۰۰
Sporting Club de Ben Arous
۲
۳
JS Omrane
Finished
۱۷:۰۰
US Monastir
۲
۰
AS Gabes
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D
Martina Calcio 1947
۰
۰
ASD Nardo Calcio
inprogress
۱۹:۳۰
ASD Chisola Calcio
۰
۱
Vado
Finished
۱۷:۳۰
L'Aquila 1927
۱
۱
Sambenedettese
Finished
۱۷:۳۰
Desenzano Calvina
۱
۰
Varesina Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Bassano Virtus 55 ST
۰
۳
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Ravenna Calcio
۲
۱
US Corticella
Finished
۱۷:۳۰
ASD Alcione
۱
۲
Caldiero Terme
Finished
۱۷:۳۰
Citta DI Campobasso
۲
۰
Athletic Carpi FC 1909
Finished
۱۷:۳۰
Grosseto
-
-
Tau Calcio Altopascio
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
ASD Trapani Calcio
۲
۳
SS Cavese
Finished
۱۷:۳۰
Ghana
Premier League
Hearts of Oak
۰
۱
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
Nsoatreman FC
۴
۰
Bibiani Gold Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
Medeama
۱
۰
Real Tamale United
Finished
۱۸:۳۰
Samartex
۳
۰
Bofoakwa Tano
inprogress
۱۸:۳۰
Dreams FC
۱
۲
Heart of Lions
Finished
۱۸:۳۰
Serbia
Prva Liga
Metalac GM
۰
۱
Mladost Novi Sad
Finished
۱۸:۳۰
FK Kolubara
۰
۱
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۸:۳۰
FK Radnicki Beograd
۰
۱
OFK Vrsac
Finished
۱۸:۳۰
RFK Novi Sad 1921
۲
۳
FK Dubocica
Finished
۱۸:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Avia Swidnik
۰
۲
CKS Chelmianka Chelm
Finished
۱۸:۳۰
Ks Wiazownica
۵
۱
Garbarnia
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division Women
Palestino (W)
۱
۲
CD Everton Vina del Mar (W)
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
Cup Women
Afturelding/Fram (W)
۱
۰
Vikingur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Throttur Reykjavik (W)
۳
۰
Fylkir Reykjavik (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Valur Reykjavik (W)
۸
۰
Fram Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
FH Hafnarfjodour (W)
۳
۲
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۸:۰۰
Germany
Oberliga NOFV South
VfL Halle 1896
۲
۳
SC Freital
Finished
۱۵:۳۰
Myanmar
National League Women
Myawadi (W)
۰
۰
Thitsar Arman (W)
Finished
۱۳:۰۰
Austria
2. Landesliga
SV Union Lind
۱
۰
FC Dolsach
Finished
۱۲:۳۰
DSG Sele Zell
۲
۲
St Michael/Lav
Finished
۱۶:۳۰
Romania
U19 League
CS Dinamo Bucuresti U19
۱
۱
ACS FC Bacau U19
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Western Australia Premier League Women
Murdoch University Melville FC (W)
۱
۲
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۰:۳۰
UWA-Nedlands FC (W)
۱
۷
Balcatta (W)
Finished
۰۸:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Seoul United FC
۳
۳
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۰۹:۳۰
Namyangju Citizen
۴
۲
Dangjin Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
Chungju Citizen
۴
۱
Sejong Vanesse
Finished
۰۹:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
Garcia Agreda
۲
۱
Ciclon Tarija
Finished
۰۳:۰۰
24 de Septiembre
۲
۲
Club Atletico Juniors
Finished
۱۷:۳۰
Pasion Celeste
۰
۰
CD Amanecer Vinto
inprogress
۲۰:۳۰
Finland
Ykkosliiga
SJK Akatemia
۲
۰
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
FF Jaro
۱
۱
PK-35 Helsinki
inprogress
۱۹:۰۰
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۳
Jarvenpaan Palloseura
inprogress
۱۹:۰۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Dinamo Batumi
۱
۰
FC Iberia 1999
inprogress
۲۰:۳۰
FC Gagra
۲
۰
FC Telavi
Finished
۱۸:۳۰
Kolkheti Poti
۰
۲
FC Torpedo Kutaisi
inprogress
۱۹:۳۰
Italy
Serie C
Novara
۱
۰
Fiorenzuola
inprogress
۱۹:۳۰
AC Monopoli
-
-
Virtus Francavilla
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Potenza Calcio
-
-
Monterosi Tuscia
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Vis Pesaro 1898
۲
۱
Recanatese
inprogress
۱۹:۳۰
Ethiopia
Premier League
Shashemene Kenema City
۱
۲
Ethiopia Bunna
Finished
۱۸:۳۰
Adama Kenema
۲
۱
Sidama Bunna
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
FNL
MKF Chrudim
۱
۳
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۸:۳۰
SK Slovan Varnsdorf
۱
۰
FK Pribram
inprogress
۱۸:۳۰
Vyskov
۰
۰
SK Lisen
Finished
۱۸:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۱
۲
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
Sparta Prague B
۲
۲
FC Graffin Vlasim
Finished
۱۸:۳۰
FK MAS Taborsko
۰
۰
AC Dukla Praha
Finished
۱۸:۳۰
Prostejov
۳
۱
SFC Opava
Finished
۱۸:۳۰
FC Zbrojovka Brno
۴
۳
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Liga 3
Lusitania Lourosa
۳
۲
FC Alverca
Finished
۱۷:۳۰
Academica de Coimbra
۲
۳
Varzim SC
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Braga B
۰
۰
Atletico Clube de Portugal
Finished
۱۷:۳۰
Sporting Covilha
۰
۲
Felgueiras 1932
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera A Women
CA Independiente (W)
۰
۰
UAI Urquiza (W)
Finished
۱۷:۳۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۱
۰
Excursionistas (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
AS Harima Albion (W)
۱
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۱
۳
Shizuoka SSU Bonita (W)
Finished
۰۷:۳۰
Viamaterras Miyazaki (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۰۷:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
Crusaders Newtownabbey Strikers WFC (W)
۲
۲
Shamrock Rovers (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sligo Rovers (W)
۰
۰
Glentoran Belfast United (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
KIF Orebro (W)
۰
۰
Pitea IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Linkopings FC (W)
۰
۲
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Trelleborgs FF (W)
۰
۲
Brommapojkarna (W)
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
U19 League
FK Zemun U19
۳
۳
Graficar Beograd U19
Finished
۱۵:۰۰
Vodovac U19
۳
۱
Cukaricki U19
Finished
۱۱:۳۰
FK Radnicki Nis U19
۳
۲
FK Jedinstvo Ub U19
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Subotica U19
۱
۴
FK Partizan Belgrade U19
Finished
۱۴:۳۰
FK Mladost Lucani U19
۶
۰
FK Radnicki Novi Belgrad U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Brodarac U19
۴
۲
FK Radnicki 1923 Kragujevac U19
Finished
۱۷:۰۰
Taiwan
Premier League
Tainan City Steel
۴
۲
Hang Yuen
Finished
۱۴:۰۰
Ming Chuan University
۱
۲
AC Taipei
Finished
۱۴:۰۰
Vikings-Play One FC
۲
۳
Taiwan Shihu
Finished
۱۱:۰۰
Taiwan Power Company
۰
۲
Taichung Futuro
Finished
۱۱:۰۰
Poland
III Liga, Group 3
Slask Wroclaw II
۳
۰
Rakow II Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
China
Super League Women
Henan Jianye (W)
۱
۱
Shaanxi Changan Athletic (W)
Finished
۱۰:۳۰
Shanghai Shengli (W)
۱
۰
Zhejiang Hangzhou (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۰
۴
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NSW Premier League 2
Hurstville ZFC
۱
۰
Inner West Hawks
Finished
۰۹:۳۰
Hungary
NB II
Budafoki MTE-Ujbuda
۲
۰
Pecsi MFC
Finished
۱۸:۳۰
Budapest Honved FC
۲
۲
Gyirmot
Finished
۱۸:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۲
۱
Csakvar TK
Finished
۱۷:۳۰
BFC Siofok
۰
۳
Kozarmisleny SE
Finished
۱۸:۳۰
Tiszakecskei LC
۱
۰
BVSC Zuglo
Finished
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۳
۱
Kazincbarcika BSC
Finished
۱۸:۳۰
Szombathelyi Haladas
۱
۳
FC Ajka
Finished
۱۸:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۳
۲
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Ykkonen
OLS
۱
۰
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۷:۰۰
Croatia
HNL
HNK Hajduk Split
۲
۱
NK Gorica
Finished
۱۸:۳۰
NK Osijek
-
-
HNK Rijeka
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sweden
2. Division Norra Svealand
Viggbyholms IK FF
۲
۰
Kungsangens IF
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
2nd Division Promotion Group
Thisted FC
۱
۰
Hellerup IK
Finished
۱۵:۳۰
France
U19 League Women
FC Girondins Bordeaux U19 (W)
۴
۲
St Etienne U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
Reims U19 (W)
۱
۰
Metz U19 (W)
Finished
۱۶:۳۰
France
Division 2 Women
Strasbourg (W)
۲
۰
Nantes (W)
Finished
۱۶:۳۰
OGC Nice (W)
۱
۱
Marseille (W)
Finished
۱۶:۳۰
RC Lens (W)
۳
۱
US Orleans (W)
Finished
۱۶:۳۰
Rodez AF (W)
۱
۱
Metz (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2. Division Norra Gotaland
Lidkopings FK
۳
۰
Saffle SK
Finished
۱۵:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Bluebell United
۲
۳
St Mochtas
Finished
۱۴:۳۰
Home Farm FC
۱
۴
Lucan United
Finished
۱۴:۳۰
Killester Donnycarney FC
۰
۳
Kilbarrack United
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie B Women
Genoa (W)
۱
۲
RES Roma (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lazio (W)
۱
۱
Parma (W)
Finished
۱۶:۳۰
Chievo Verona (W)
۲
۱
Freedom (W)
Finished
۱۷:۳۰
San Marino Academy (W)
۱
۳
Ternana (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
Division 1 Sodra
Ljungskile SK
۲
۲
Jonkopings Sodra
Finished
۱۷:۳۰
Ariana FC
۰
۱
FC Trollhaettan
Finished
۱۷:۳۰
Lunds BK
۱
۰
Tvaakers IF
Finished
۱۷:۳۰
Onsala BK
۲
۱
Norrby IF
Finished
۱۷:۳۰
Sierra Leone
Premier League
SLIFA
۱
۰
Kholifa Stars FC
inprogress
۲۰:۰۰
Mexico
U23 League
Club Necaxa U23
۱
۱
Pachuca U23
inprogress
۱۹:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Jelgava
۱
۵
Riga FC
Finished
۱۸:۳۰
FK Auda
-
-
FK Liepaja
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Poland
II Liga
Zaglebie Lubin II
۱
۰
LKS Lodz II
Finished
۱۷:۳۰
Skra Czestochowa
۲
۱
Stomil Olsztyn
inprogress
۱۹:۰۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
-
-
KS Hutnik Krakow
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Switzerland
Super League Women
Servette Chenois (W)
۰
۰
BSC Young Boys Berna (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Betim FC
۱
۱
Nacional MG
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga North
FC St. Pauli II
۰
۲
Hannover 96 II
Finished
۱۷:۰۰
Tanzania
Tanzania Cup
Ihefu FC
۰
۰
Young Africans
Finished
۱۶:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Bergdalens IK
۲
۱
BK Astrio
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
CF Atlante
۰
۰
Cancun FC
Finished
۰۳:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Nafta Lendava
۰
۲
Dravinja
Finished
۱۶:۳۰
Tabor Sezana
۰
۰
Primorje Ajdovscina
Finished
۱۶:۳۰
NK Brinje Grosuplje
۱
۱
ND Ilirija
Finished
۱۶:۳۰
NK Bilje
۳
۰
NK Emmi Bistrica
Finished
۱۶:۳۰
NK Rudar Velenje
۰
۵
NK Krka
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
CD Argentino Monte Maiz
-
-
Juventud Unida Universitario
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Crucero del Norte
-
-
Juventud Antoniana
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
۱
۰
Ferro Carril Oeste General Pico
Finished
۱۷:۳۰
CA el Linqueno
-
-
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura gr. B
ADR Jicaral
۰
۰
Santa Ana
inprogress
۲۰:۳۰
Portugal
U19 League
Vitoria Setubal U19
۱
۳
SC Lusitania U19
Finished
۱۷:۳۰
Zanzibar
Premier League
Mlandege FC
۵
۲
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
Zimamoto SC
۳
۰
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
Zambia
Super League
Nkana FC
۱
۰
Kansanshi Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
Botswana
Premier League
Matebele FC
۰
۰
Vtm FC
Finished
۱۶:۳۰
Venezuela
Liga FUTVE
Metropolitanos FC
۵
۲
Universidad Central de Venezuela
Finished
۰۳:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Chicken Inn FC
۳
۲
Simba Bhora FC
Finished
۱۶:۳۰
CAPS United
۱
۱
Dynamos FC
Finished
۱۶:۳۰
Malawi
Super League
Silver Strikers
۲
۰
Mighty Wanderers
Finished
۱۶:۰۰
Dedza Dynamos
۰
۰
Chitipa United
Finished
۱۶:۰۰
Bangwe All Star
۰
۱
MAFCO
Finished
۱۶:۰۰
Denmark
2nd Division Women
Team Viborg (W)
۴
۰
FC King George (W)
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Elitettan Women
IK Uppsala (W)
۱
۰
Sunnanaa (W)
Finished
۱۵:۳۰
IFK Kalmar (W)
۰
۵
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۷:۳۰
Finland
U20 League
Atlantis U20
۳
۱
Mikkelin Palloilijat MP U20
Finished
۱۵:۱۰
GrIFK U20
۰
۰
FC Kirkkonummi U20
Finished
۱۵:۳۰
NoPS U20
۳
۱
HJS U20
Finished
۱۳:۳۰
VJS Vantaa U20
۱۱
۱
PK-35 Vantaa U20
Finished
۱۴:۰۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Tsukuba FC (W)
۱
۳
Diavorosso Hiroshima (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kibi University (W)
۱
۲
FC Fujizakura Yamanashi (W)
Finished
۰۷:۳۰
FC Imabari (W)
۰
۰
Fukuoka Anclas (W)
Finished
۰۷:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Preston Lions U23
۳
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۳۰
Melbourne City U23
۵
۱
Northcote City U23
Finished
۰۵:۴۵
Israel
Ligat Ha'AL
Hapoel Petah Tikva
۰
۰
Maccabi Netanya
inprogress
۲۰:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Deportivo Laferrere
۱
۰
Deportivo Merlo
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga - Placement Playoffs
FK Teplice
۰
۱
FC Hradec Kralove
Finished
۱۶:۳۰
France
Championnat National U19
Paris Saint-Germain U19
۵
۰
Olympique Lyonnais U19
Finished
۱۶:۳۰
Nantes U19
۰
۴
Montpellier U19
Finished
۱۶:۳۰
Olympique de Marseille U19
۳
۱
Lille OSC U19
Finished
۱۶:۰۰
Colombia
Liga Femenina
Junior Barranquilla (W)
۰
۱
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
Independiente Medellin (W)
۳
۱
CD Real Santander (W)
Finished
۰۰:۰۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۱
۵
HPS (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Paranaense 2
EC Laranja Mecanica
۰
۰
AC Paranavai
Finished
۰۱:۰۰
Brazil
Serie C
Ferroviaria SP
۱
۰
AD Confianca SE
Finished
۰۲:۰۰
Remo PA
-
-
Tombense MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Londrina EC
-
-
Sao Bernardo FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Australia
Queensland Premier League
Logan Lightning
۴
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
St. George Willawong FC
۳
۲
Brisbane Strikers
Finished
۱۰:۱۵
Ukraine
Persha Liga, Relegation Group
Dinaz Vyshgorod
۰
۰
Metalist Kharkiv
Finished
۱۳:۳۰
Chernihiv
۳
۳
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۳:۳۰
FC Metalurg Zaporizhya
۱
۰
Podillia Khmelnytskyi
Finished
۱۳:۳۰
FC Hirnyk Sport Koms
۲
۳
Bukovyna Chernivtsi
Finished
۱۳:۳۰
Kremin
۱
۰
Khust FC
Finished
۱۳:۳۰
Northern Ireland
Championship Women
Bangor (W)
۶
۱
Ballymena United (W)
Finished
۱۷:۰۰
Nigeria
NPFL
Rivers United
۳
۲
Niger Tornadoes
Finished
۱۸:۳۰
Ecuador
Superliga Women
LDU Quito (W)
۱
۱
Macara (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Gambia
Division 2
RS Tallinding FC
۰
۰
Gambian Dutch Lions
inprogress
۲۰:۰۰
Unique Global FC
۰
۰
Jarra West FC
inprogress
۲۰:۰۰
Brazil
Carioca Serie C
EC Vera Cruz RJ
-
-
CAAC Brasil FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga 2
FC Rustavi
۱
۰
Aragvi Dusheti
Finished
۱۶:۳۰
Dinamo Tbilisi II
۱
۱
FC Gareji
Finished
۱۷:۳۰
FC WIT Georgia Tblisi
۱
۲
FC Spaeri
Finished
۱۶:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۴
۰
Kolhketi Khobi
Finished
۱۶:۳۰
FC Shturm Sartichala
۱
۰
FC Lokomotivi Tbilisi
inprogress
۱۹:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Sud America
۲
۱
Albion FC
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay Montevideo
۱
۲
Juventud Piedras
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
I Lyga
FK Ekranas
۳
۱
Hegelmann Litauen II
Finished
۱۴:۳۰
FA Siauliai B
۲
۵
FK Atmosfera
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
Super League
Mully Children Family
۷
۰
Silibwet
Finished
۱۳:۳۰
Kajiado
۱
۳
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
1. Liga Classic Grp. 1
Yverdon Sport FC II
۵
۰
FC Portalban-Gletterens
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Olimpia SP U23
۲
۱
Fernandopolis SP U23
Finished
۱۶:۳۰
ECUS U23
۲
۰
Atletico Mogi SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Austria
Regionalliga West
SCR Altach II
۰
۲
Schwaz
Finished
۱۷:۰۰
Poland
III Liga, Group 2
Blekitni Stargard
۰
۱
OKS Swit Skolwin
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
3. Liga West
FK Podkonice
۱
۰
OK Castkovce
Finished
۱۸:۳۰
FK Raca Bratislava
۴
۰
OFK Banik Lehota pod Vtacnikom
Finished
۱۲:۰۰
Finland
Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
۰
۳
Inter Turku II
inprogress
۱۹:۰۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
۱
۶
Tampere United
Finished
۱۵:۳۰
Niger
Super League
Renaissance CB
۰
۲
ASN Nigelec
inprogress
۱۹:۰۰
Senegal
Ligue 1
ASC Jaraaf
۰
۰
Jamono Fatick
inprogress
۲۰:۳۰
SONACOS
۰
۰
US Ouakam
inprogress
۲۰:۳۰
AS Pikine
۰
۰
Teungueth
inprogress
۲۰:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Uniao Desportiva Alagoana (W)
-
-
JC Futebol Clube (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belgium
First Division B
Lommel United
-
-
KV Kortrijk
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Portugal
Campeonato de Portugal
Moncarapachense
۰
۱
SC Lusitania
Finished
۱۴:۳۰
Santarem
۰
۰
Vitoria Setubal
inprogress
۱۹:۳۰
Amarante FC
۰
۰
Pevidem SC
inprogress
۱۹:۳۰
SC Sao Joao Ver
۰
۰
AD Os Limianos
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
۴
۲
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Bundesliga U19
TSG Hoffenheim U19
۴
۰
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۲:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Sacramento Gold
۲
۴
El Farolito
Finished
۰۵:۳۰
California Odyssey SC
۱
۱
San Ramon FC
Finished
۰۵:۳۰
Ghana
1. Division
FC Skyy
۱
۰
Pac Academy
Finished
۱۸:۳۰
Burkina Faso
Premier League
US Forces Armees
۰
۱
AS du Faso-Yennenga
inprogress
۱۹:۳۰
United States
USL Women
Asheville City SC (W)
۳
۰
Birmingham Legion FC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Andorra
Primera Divisio
Penya Encarnada d'Andorra
۱
۳
Inter Club d'Escaldes
Finished
۱۸:۳۰
FC Pas de La Casa
۲
۲
CF Esperanca D'Andorra
Finished
۱۸:۳۰
UE Santa Coloma
۰
۰
FC Santa Coloma
Finished
۱۸:۳۰
FC Ordino
۱
۱
CE Carroi
Finished
۲۰:۰۰
Belarus
1. Division
FK Lokomotiv Gomel
۱
۱
Energetik-BGU
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Zhodino Reserves
۱
۱
Volna Pinsk
Finished
۱۶:۳۰
Bumprom
۰
۱
Maxline Vitebsk
Finished
۱۸:۳۰
Uganda
Division 2
Police FC
۲
۱
Onduparaka FC
Finished
۱۶:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Istiklol
۶
۱
Eskhata Khujand
Finished
۱۶:۳۰
Armenia
Premier League
West Armenia
۳
۲
BKMA Yerevan
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Sao Paulo FC U20
۲
۰
Oeste FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Belgium
Second Amateur Division ACFF
Union Rochefortoise
۰
۵
AFC Tubize
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Club General Martin Ledesma
۱
۰
Pastoreo FC
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo San Lorenzo
۱
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
UNSAAC (W)
۱
۳
Universitario de Deportes (W)
inprogress
۱۹:۰۰
North Macedonia
Second League
Ohrid
۲
۰
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۸:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۱
۵
Besa Doberdoll
Finished
۱۸:۳۰
FK Osogovo Kocani
۳
۰
FK Pelister
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
U19 League
Celje U19
۰
۱
NK Aluminij U19
Finished
۱۸:۳۰
Kenya
Premier League
Bandari FC
۲
۲
Sofapaka
Finished
۱۵:۳۰
AFC Leopards
۰
۱
Bidco United
Finished
۱۵:۳۰
Nzoia Sugar United
۰
۰
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
SOL FC Abobo
۱
۰
Denguele Sports D'Odienne
inprogress
۱۹:۰۰
Portugal
Cup Women
SL Benfica (W)
۱
۱
Racing Power (W)
inprogress
۱۹:۴۵
Mali
Premiere Division
Stade Malien de Bamako
۰
۰
AS Real Bamako
inprogress
۲۰:۰۰
Mauritania
Mauritania Cup
ACS Ksar
۰
۰
ASAC Concorde
inprogress
۲۰:۳۰
Colombia
U19 Championship
Envigado U19
۰
۰
Leones U19
inprogress
۲۰:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
۴
۱
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۱۵:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Nelson Suburbs FC
۴
۲
Ferrymead Bays
Finished
۰۴:۰۰
Sweden
2. Division Sodra Svealand
Åtvidabergs FF
۳
۰
Syrianska FC
Finished
۱۵:۳۰
Arameiska-Syrianska
۳
۰
Mjolby AI FF
Finished
۱۶:۳۰
Smedby AIS
۰
۲
IFK Haninge
Finished
۱۷:۳۰
Slovakia
U19 Liga
AS Trencin U19
۷
۱
Dunajska Streda U19
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Club Mercedes
۰
۰
Puerto Nuevo
Finished
۰۰:۳۰
Puerto Rico
Puerto Rico National Football League
Metropolitan San Juan FA
۱
۱
PR Surf
Finished
۰۱:۰۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Capixaba Sport Club ES
۰
۰
Linhares FC ES
Finished
۰۱:۳۰
Australia
FFA Cup
Devonport City
۲
۳
Glenorchy Knights
Finished
۰۶:۳۰
Uganda
Super League Women
Uganda Martyrs (W)
۱
۱
Makerere University (W)
Finished
۱۰:۳۰
Romania
Liga 1 Women
Banat Girls FC (W)
۰
۱
Gloria Bistrita (W)
Finished
۱۱:۳۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۴
۱
SSU Politehnica Timisoara (W)
Finished
۱۳:۰۰
CSM Alexandria (W)
۹
۱
Ladies Targu Mures (W)
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League Women
Volos 2004 (W)
۰
۷
AO Rea (W)
Finished
۱۲:۳۰
Asteras Tripolis (W)
۱
۰
Sirina Grevenon (W)
Finished
۱۳:۳۰
Trikala 2011 (W)
۰
۲
Nees Atromitou 2018 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Olimpiada Imittos (W)
۲
۳
Panathinaikos (W)
Finished
۱۷:۳۰
Larissa (W)
۰
۱
Kastoria GPO (W)
Finished
۱۷:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Dembava
۳
۱
FM Klaipedos
Finished
۱۲:۳۰
FK Sveikata Kybartai
۰
۴
FK Transinvest II
Finished
۱۲:۳۰
FKS Ukmerge
۳
۰
Suduva Marijampole II
Finished
۱۲:۳۰
Russia
FNL 2, Division A, Silver
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۱
۰
Avangard Kursk
Finished
۱۵:۳۰
Torpedo Miass
۰
۳
Spartak Kostroma
Finished
۱۵:۳۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۰
Volga Ulyanovsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Kaluga
۳
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
Mashuk Pyatigorsk
۰
۱
Irtysh Omsk
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 2
FC Irkutsk
۳
۳
Dinamo Saint-Petersburg
Finished
۱۲:۳۰
Zenit St Petersburg II
۲
۱
FK Yenisey Krasnoyarsk II
Finished
۱۴:۳۰
Saturn Ramenskoye
۱
۱
Chertanovo Moscow
Finished
۱۴:۳۰
Myanmar
MNL League Cup
Chinland FC (GFA)
۱
۳
Myanmar University
Finished
۱۲:۴۵
Yangon United
۳
۱
Mahar United
Finished
۱۳:۰۰
Yangon United
۳
۱
Sagaing United FC
Finished
۱۳:۰۰
Finland
Kolmonen
FC Loviisa
۰
۲
LPS
Finished
۱۳:۳۰
KaPa Kajaani
۵
۲
Roi United
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL 2, Division B, Group 3
Arsenal Tula II
۰
۰
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۴:۳۰
FK Kosmos
۱
۰
FC Ryazan
Finished
۱۴:۳۰
Zenit Penza
۳
۰
FK Kvant Obninsk
Finished
۱۴:۳۰
Spartak Tambov
۳
۱
Strogino Moscow
Finished
۱۷:۳۰
FC Kompozit Pavlovskiy Posad
۱
۲
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Cup Women
GKS Katowice (W)
۳
۰
Slask Wroclaw (W)
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۰
Club Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Kyrgyzstan
Premier League
FK Dordoi Bishkek
۰
۰
Neftchi Kochkor
Finished
۱۵:۰۰
Russia
FNL 2, Division A Gold
FC Chelyabinsk
۰
۰
FC Ufa
Finished
۱۵:۳۰
Rodina Moscow II
۲
۰
Rotor Volgograd
Finished
۱۵:۳۰
Metallurg Lipetsk
۰
۰
Novosibirsk FK
Finished
۱۵:۳۰
FC Krasnodar II
۰
۰
FC Chayka
Finished
۱۷:۰۰
Murom
۰
۱
Veles Moscow
Finished
۱۸:۳۰
Jamaica
Premier League
Waterhouse FC
-
-
Arnett Gardens FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰